Loading

Adresa: U opatrovny 444/3, Liberec 460 01

Tel: 

Email: 

Volné pracovní pozice

 

Dětský diagnostický ústav Liberec přijme na plný pracovní úvazek  psychologa / psycholožku - zástup za MD.
Požadujeme: VŠ - jednooborová psychologie, popř. 5 letá magisterská psychologie; terapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme: týmovou práci v rámci komunitně terapeutického systému - individuální i skupinovou práci s dítětem, rodičem i širší rodinou.
Platové rozpětí: 12 platová třída (+osobní ohodnocení)
CV pouze na mail: v.brebta@ddu-liberec.cz
 
 
Dětský diagnostický ústav Liberec přijme na plný pracovní úvazek vychovatele - muže, speciálního pedagoga ke skupině dětí.
Vzdělání: VŠ pedagogická, speciální pedagogika (popř. začít studovat). Platové rozmezí:  10  - 11 platová třída (+ osobní ohodnocení, zvláštní příplatek)

CV na mail: h.mikulcik@ddu-liberec.cz
 
 

 

napsal: Brebta V.

datum: 14.9.2018

 

Strom splněných přání na Krajském úřadě Libereckého kraje

Děkujeme všem zaměstnancům Krajského úřadu Libereckého kraje za vánoční dárky pro naše děti, které dnes v rámci Vánoční komunity předal pan náměstek hejtmana Mgr. Tulpa P. a vedoucí odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Mgr. Křeček L.

napsal: Brebtadatum: 10.12.2018

 

více

 

Zátěžová akce pro dívky - Sedmihorky - jaro 2018

Ahojky opět ze zátěžovky v Sedmihorkách. Po dlouhé době nás dívky mile překvapily. Oznámení o přesunu do Českého ráje zvládly bez divokých emocí a balení jim trvalo rekordních 15 minut. Své nálady, prudké starty na první našlápnutí a touhy někomu to vytmavit, ustály na výbornou. Povedla se i noční hra a účast byla v plném počtu. Také počasí bylo jak na objednávku. Tento pobyt se skutečně vydařil a mohli jsme si ho všichni užít. Tak všem posíláme pár prosluněných foteček jako tip na dobrý rodinný výlet. Fotografie v galerii....

napsal: H. Soukupovádatum: 3.5.2018

 

více

 

Celodenní výlet

Na přelomu měsíce ledna a února o pololetních prázdninách děti páté výchovné skupiny absolvovaly zátěžový výlet po Ještědském hřebeni.......více v sekci Pro rodiče

napsal: Rethy Martindatum: 6.2.2018

 

více

 

Den stromů

V sobotu, 21.10. jsme se vypravili na celodenní výlet do městečka Hejnice, kde jsme se zapojili do akce Den stromů.... . Více v sekci "Pro rodiče"

napsal: Wildnerová M.datum: 2.11.2017

 

více